Intel FTLX8571D3BCV-IT E10GSFPSR 10GBASE-SR SFP+ Transceiver Module, MMF 850nm 

 

Supported Ethernet Cards

  • Intel X520-DA1
  • Intel X520-DA2
  • Intel X520-SR1
  • Intel X520-SR2
  • Intel X710-DA2
  • Intel X710-DA4

 

Essentials

  • Product Collection - Optics and Cables
  • Status - Launched
  • Launch Date - Q4'09

 

Supplemental Information

 

Intel Website

 

Intel FTLX8571D3BCV-IT E10GSFPSR 10GBASE-SR SFP+ Transceiver Module, MMF 850nm

Ürün Kodu: Intel FTLX8571D3BCV-IT E10GSFPSR
1.600,00 ₺Fiyat
Bağlantı Türü
Transfer Hızı
  • Ürünler Ankara şehrinden kargoya verilir. Tüm alışverişlerinizde kargo ücretsizdir

WhatsApp-02.png
google-maps.jpg

Kurumsal

Yardım

Sosyal Medya

Haber Bülteni

Get our news and updates

©2020 by, Maya Bilgisayar tarafından tasarlanmıstır

0
gtag('config', 'AW-584178297');